Spotkania firmowe

W nowym 5-gwiazdkowym hotelu na Mazurach

imprezy firmowe

Lago Park Hotel & SPA Mierki

Gdzie spotkania firmowe stają się wyjątkowymi wydarzeniami

Sale konferencyjne w Lago Park Hotel & SPA Mierki zostały starannie zaprojektowane i doskonale wyposażone, tak aby zaspokoić każdy rodzaj biznesu. Tworząc ofertę, wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekty funkcjonalne, jak i estetyczne tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania Gości biznesowych.

Lokalizacja Lago Park Hotel & Spa Mierki nad Jeziorem Pluszne stwarza niepowtarzalne warunki do organizacji wyjątkowych konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych oraz kameralnych spotkań w bezpośrednim kontakcie oraz zgodzie z naturą.

Zapraszamy do świata Lago gdzie biznes łączy się z odpoczynkiem...

Event firmowy na Mazurach

Sale biznesowe

Do dyspozycji Gości biznesowych oddajemy 6 przestrzeni, które mogą być wykorzystywane na różnego rodzaju spotkania biznesowe. W szczególności polecamy organizację: konferencji, szkoleń, warsztatów tematycznych, kameralnych spotkań oraz eleganckich kolacji lub bankietów.

Na parterze znajduje się duża i reprezentacyjna sala, którą dzięki mobilnym ścianom, można dowolnie aranżować oraz dostosowywać do każdego rodzaju spotkania oraz ilości uczestników.

Na 1 piętrze zlokalizowana jest Restauracja, która może być wykorzystywana na potrzeby spotkań biznesowych. Sala konferencyjna do wynajęcia ma powierzchnie 340 mkw, a jej największym atutem jest niczym niezakłócony widok na jezioro oraz las.

Dodatkowo dysponujemy salą VIP, która zapewnia Gościom prywatność oraz kameralność podczas negocjacji, dyskusji lub prezentacji dla węższego grona uczestników.

imprezy integracyjne
spotkania firmowe

Dodatkowa przestrzeń dla biznesu

Foyer

Eleganckie foyer to nie tylko miejsce powitania Gości, ale również doskonała przestrzeń na krótkie spotkania, przerwy kawowe podczas szkoleń, a nawet mniej formalne sesje networkingowe.

Dzięki doskonałemu położeniu, nowoczesnemu designowi, w tym starannie dobranym elementom dekoracyjnym nasze Foyer stanowi idealne uzupełnienie oferty dla biznesu.

W Foyer panuje atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów biznesowych i budowaniu relacji. To miejsce, gdzie można się zrelaksować przed kolejnym spotkaniem lub prezentacją.

Sale konferencyjne

Luksusowy event zgodny z naturą

Wszystkie wnętrza sal konferencyjnych w Lago Park Hotel & SPA Mierki, inspirowane są naturą. Nowoczesny design oparty jest na koncepcji osiągnięcia harmonii z otaczającą hotel przyrodą. Kolorystyka sal oraz materiały zastosowane do ich wykończenia stanowią naturalne przedłużenie widoków z okien.

wyjazdy integracyjne
209 m2
4 m
7.99 x 6 M

Sala Kormoran

200
84
80
100
80
80
200
imprezę integracyjną
60 m2
4.40 m
23.46 x 9.22 M

Sala Orzeł

60
36
34
50
40
40
60
impreza integracyjna
48 m2
4 m
5.60 x 6 M

Sala Żuraw

45
34
32
40
30
30
40
niezapomnianych wrażeń
48 m2
4 m
5.30 x 6 M

Sala Czapla

45
34
32
40
30
30
40
imprezę firmową
43 m2
2.90 m
7.40 x 5.74 M

VIP Room

18
imprez integracyjnych
ok. 340 m2
3 m
34 x ? M

Restauracja

120
100
100
260

Udogodnienia

Wi-fi
Wysokiej jakości nagłośnienie
Klimatyzacja
Ruchome ścianki modułowe
Przerwa kawowa
VIP Room
Przestronne foyer
Ekran / rzutnik / TV
Różne aranżacje
Multimedia
Lunch
Światło dzienne
spotkanie firmowe

Integracja firmowa

Atrakcje dla grup

Odkryj atrakcje Lago Park Hotel & SPA Mierki, które sprawią, że Twój event firmowy na długo zapadnie w pamięci jego uczestników. Naszym grupom oferujemy aktywności na świeżym powietrzu, relaksujące chwile na terenie hotelu oraz intrygujące wieczory z muzyką w Lobby Barze.

Lobby bar

Lobby Bar to serce każdego hotelu. Jest idealnym miejscem na relaks po długim dniu, nieformalne spotkania biznesowe czy wieczorne rozmowy przy drinku. Wnętrze zachwyca eleganckim wystrojem, a miękkie i wygodne fotele w połączeniu z nastrojowym oświetleniem sprzyjają swobodnym rozmowom.

Zabawa taneczna

Udany event firmowy to głównie niezapomniane wrażenia. Polecamy organizację wieczorów tematycznych w połączeniu z zabawą taneczną, które są idealną okazją do integracji wszystkich Gości.

Boiska zewnętrzne

Dla Gości szukających aktywnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej, boisko do badmintona oraz 2 mini boiska do koszykówki.

Ogniska firmowe

Wiemy, jak ważna jest integracja zespołu i budowanie relacji w nieformalnej atmosferze, dlatego na terenie zewnętrznym znajdują się dedykowane miejsca do organizacji ognisk w plenerze. To idealne rozwiązanie na uatrakcyjnienie eventu firmowego w malowniczej scenerii otaczającej hotel.

Plaża z leżakami

Piaszczysta i przestronna plaża z leżakami do dyspozycji Gości to centrum letniego wypoczynku na Mazurach. Spędzaj każdą wolną chwilę nad jeziorem i rozkoszuj się pięknem otaczającej Cię przyrody.

Trasy spacerowe i rowerowe

Wokół hotelu znajduje się sieć tras rowerowych i spacerowych o różnym stopniu trudności, co pozwala dostosować wycieczkę do możliwości i preferencji uczestników. Trasy prowadzą przez malownicze tereny, wzdłuż jeziora, przez lasy i pola.

Lago Park Hotel & Spa Mierki

Zarezerwuj salę

eventy firmowe

Nadtytuł

Event Manager

Zaplanujcie magiczne wesele w górach w Aries Hotel & Spa Zakopane, a my zadbamy, by ten dzień był niezapomniany.

Oferujemy nie tylko klimatyczne wnętrza i wyśmienitą, regionalną kuchnię, ale także atmosferę pełną lokalnych tradycji, uroku regionu i piękna Tatr.

Dołożymy wszelkich starań, aby w Waszym dniu każdy detal był dopracowany z prawdziwą pasją.

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Dziękujemy! Twoja wiadomość został wysłana.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.